Alibaba Cloud 20 USD Kupon Fırsatı

Alibaba Cloud olimpik kış oyunları devam ederken herkesi oyuna dahil etmek adına 20 USD lik kupon hediye ediyor.

Bu kuponu kazanabilmek için 4 basit görevi tamamlamanız gerekiyor. Her görev 5 USD değerinde, ayrıca 1 sertifika sahibi oluyorsunuz. Kuponlarınız her bir görev için ayrı olarak geliyor. Yani 4 görevi tamamlamasanız bile tamamladığınız görevler için kupon alabilirsiniz.

Tüm görevler 4-13 Şubat arasında tamamlanmalı. (Saat farklılıklarından dolayı siz 5-12 Şubat arasında yaparsanız daha iyi olur.)

Görev 1:

5 gün Alibaba Cloud hesabınıza login olmalısınız. 5. kez login olduktan sonra hesabınızda Get Coupons butonuna tıklayarak 5 USD lik kuponunuzu alabilirsiniz.

Görev 2:

Alibaba Cloud hesabınızda yer alan tüm bilgileri doldurun. (Adınız, Soyadınız, Adresiniz, şirket adınız vb.) Bilgileri doldurduktan sonra hesabınızda Get Coupons butonuna tıklayarak 5 USD lik kuponunuzu alabilirsiniz.

Görev 3:

Alibaba Cloud Academy sayfasına gidip, Alibaba Cloud – Apsara Clouder sınavını geçin. Sınavda toplam 20 soru mevcut. Bu sorulardan 15 tanesi bulut bilişim, 5 tanesi de olimpik kış oyunları ile alakalı olacak. 60 Puan ile sınavı geçebiliyorsunuz. Görevi tamamladığınız zaman sertifikanız, badgeiniz oluşuyor yine hesabınızda Get Coupons butonuna tıklayarak 5 USD lik kuponunuzu alabilirsiniz.

Görev 4:

Alibaba Cloud ana sayfasından 10 adet farklı ürün ve çözüm sayfasını ziyaret edin. Hemen ardından hesabınızda Get Coupons butonuna tıklayarak 5 USD lik kuponunuzu alabilirsiniz.

Hem ACS Apsara Clouder sertifikası, hem de 20 USD kazanmak bu kadar kolay.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alibaba Cloud Compute Services Ansible Kullanımı

Ansible, Alibaba Cloud Compute Services (Alicloud) üzerinde kontrol ve yönetim sağlamak için bir dizi modül ...

Alibaba Cloud Ücretsiz Eğitimler

Gelişen teknoloji dünyasında, işletmelerin başarılı olabilmeleri için güncel bilgiye sahip olmak ve bu bilgiyi etkili ...

Alibaba Cloud %47 İndirim

Bugünden tarihinden itibaren Alibaba Cloud Platform (URL: www.alibabacloud.com) üzerinde satılan belirli özelliklere sahip çeşitli bulut ...

Alibaba Cloud Grafana Servisi

Günümüzde, işletmelerin karmaşık hizmetleri etkin bir şekilde yönetebilmesi ve verileri gerçek zamanlı olarak izleyebilmesi hayati ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.