Alibaba Cloud 20 USD Kupon Fırsatı

Alibaba Cloud olimpik kış oyunları devam ederken herkesi oyuna dahil etmek adına 20 USD lik kupon hediye ediyor.

Bu kuponu kazanabilmek için 4 basit görevi tamamlamanız gerekiyor. Her görev 5 USD değerinde, ayrıca 1 sertifika sahibi oluyorsunuz. Kuponlarınız her bir görev için ayrı olarak geliyor. Yani 4 görevi tamamlamasanız bile tamamladığınız görevler için kupon alabilirsiniz.

Tüm görevler 4-13 Şubat arasında tamamlanmalı. (Saat farklılıklarından dolayı siz 5-12 Şubat arasında yaparsanız daha iyi olur.)

Görev 1:

5 gün Alibaba Cloud hesabınıza login olmalısınız. 5. kez login olduktan sonra hesabınızda Get Coupons butonuna tıklayarak 5 USD lik kuponunuzu alabilirsiniz.

Görev 2:

Alibaba Cloud hesabınızda yer alan tüm bilgileri doldurun. (Adınız, Soyadınız, Adresiniz, şirket adınız vb.) Bilgileri doldurduktan sonra hesabınızda Get Coupons butonuna tıklayarak 5 USD lik kuponunuzu alabilirsiniz.

Görev 3:

Alibaba Cloud Academy sayfasına gidip, Alibaba Cloud – Apsara Clouder sınavını geçin. Sınavda toplam 20 soru mevcut. Bu sorulardan 15 tanesi bulut bilişim, 5 tanesi de olimpik kış oyunları ile alakalı olacak. 60 Puan ile sınavı geçebiliyorsunuz. Görevi tamamladığınız zaman sertifikanız, badgeiniz oluşuyor yine hesabınızda Get Coupons butonuna tıklayarak 5 USD lik kuponunuzu alabilirsiniz.

Görev 4:

Alibaba Cloud ana sayfasından 10 adet farklı ürün ve çözüm sayfasını ziyaret edin. Hemen ardından hesabınızda Get Coupons butonuna tıklayarak 5 USD lik kuponunuzu alabilirsiniz.

Hem ACS Apsara Clouder sertifikası, hem de 20 USD kazanmak bu kadar kolay.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alibaba Cloud – VMware SDDC Kullanım Senaryoları

Alibaba Cloud VMware Services başlıklı makalemde artık ACS üzerinde de VMware platformu kullanabildiğimizi ve detaylarını ...

Alibaba Cloud VMware Service

Alibaba Cloud dijital dönüşüm yolculuğunda VMware ile 2018 yılında iş ortaklığına başladıklarını duyurmuştu. Bu ortaklık ...

Alibaba Cloud En İyi IaaS + PaaS Skorunu Elde Etti

Alibaba Cloud 2021 yılında Gartner tarafından yapılan değerlendirme ile Gartner® Solution Scorecard™ da IaaS (Infrastructure ...

Alibaba Cloud Apsara Conference 2021

Alibaba Cloud Apsara Conference 19-22 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Intel, VMware, nvidia,MongoDB, Elastics, Philips, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: İçerik Korumalıdır !!