Alibaba Cloud Jumpstarter ile 5000 Dolar kazanma şansı

Alibaba Cloud jumpstarter ile yenilikçi projelerini hayata geçirmek isteyenler için çok ciddi destek sağlayacak bir program başlatmış.

Jumpstarter programı kâr amacı gütmeyen bir kurum olan Alibaba Entrepreneurs Fund (Girişimciler fonu) desteği ile sağlanmakta. Bu fon genç girişimcilerin fikirlerini hayata geçirmeleri ve bunu başarılı bir başlangıç ile yapma fırsatı vermek adına kurulmuş.

Kimler başvurmalı?

Eğer yenilikçi bir ürün veya servis üzerinde çalışıyorsanız 5 Milyon Dolar yatırım ve 100 Bin Dolar nakit tutarlara kadar kazanma şansınız var. Londrada yapılacak yarı finallerde ilk 3 e girenler diledikleri şekilde kullanabileceği 5000 Dolar değerinde Alibaba Cloud çeki kazanacak.

Başvuru adımları

Öncelikle BURADAKİ bağlantıya tıklayarak 26 Ağustosa kadar başvurunuzu tamamlamış olmanız gerekiyor.

Zorunlu olan bir diğer detay, İngilizce veya Çince olarak, 15 sayfayı geçmeyecek ve girişiminizi anlatan pdf formatında bir sunum dosyası hazırlamanız.

İsteğinize bağlı olarak bir video sunumu da hazırlayabilirsiniz. Yalnız bu zorunlu değil.

3 Eylül 2019 tarihinde yapılan başvurular değerlendirilecek ve uygun görülenler açıklanacak. Eğer sizinde projeniz bu listede ise yapmanız gereken tek şey size ayrılan süre içinde başarılı bir sunum yapmak.

Diğer tüm detaylara yukarıda vermiş olduğum başvuru bağlantısında mevcut.

Alibaba Cloud Jumpstarter ile 5000 Dolar kazanma şansı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alibaba Cloud Tüm Servisler / Makaleler Index

Alibaba Cloud üzerinden alabileceğiniz hizmetleri başlıklar ve alt başlıklar ile aşağıda kısa açıklamaları ile birlikte ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: İçerik Korumalıdır !!