VMware Explore 2022

Pandemi tedbirleri sebebiyle 2020 ve 2021 yılında online olarak gerçekleştirilen VMworld etkinliği bu yıl VMware Explore adıyla Amerika, Avrupa, Brezilya, Singapur, Çin ve Japonya olarak için 6 organizasyon ile gerçekleştirilecek.

Avrupa etkinliği için tüm etkinliklere katılma imkanı sağlayan Full Event Pass fiyatları 28 Haziran tarihinde açılacak erken kayıt döneminde 1275 €, normal kayıt döneminde 1475 €, eğer etkinlik anında kayıt yaptırmak isterseniz de 1675 € olarak belirlenmiş.

Her sene olduğu gibi bu sene de VMware Explore katılımı sağlayan herkes VCP ve VCAP sınavları için %50 indirim hakkı veriliyor. Tabiki bu hakkı eğer VMware Explore sırasında sınava girerseniz kullanabiliyorsunuz.

VMware Explore Diamond (En üst seviye) Sponsorları: Amazon Web Services, Dell, Google Cloud, Intel, Microsoft ve nvidia. Diamond sponsorlar da çoğu zaman yeni ürün ve servislerini VMworld etkinliğinde duyuruyorlar.

Amerika etkinliği 29 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında San Francisco, California, Moscone Center, Avrupa etkinliği ise 7-10 Kasım tarihleri arasında Barcelona, Spain, Fira Gran Via da gerçekleştirilecek.

Diğer ülkelerdeki etkinlikler için henüz takvim ve lokasyon bilgileri paylaşılmamış. Güncel bilgileri global sayfa üzerinden takip edilebilir.

https://www.vmware.com/explore.html

Etkinlik ajandası için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.vmware.com/explore/eu/attend/agenda.html

İçerik kataloğu;

https://event.vmware.com/flow/vmware/explore2022eu/content/page/catalog

Avrupa için kayıt formu:

https://event.vmware.com/flow/vmware/explore2022eu/reg/form/contactInfo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kubernetes Platformları – Storage

Bu makalemde kubernetes platformlarında kullanılan depolama çözümleri ile ilgili temel bilgi ktarmaya çalışacağım. VMware Tanzu ...

VMware vSAN 8 Neler Yeni?

VMware Explore 2022 da vSphere 8 ile birlikte vSAN 8 de duyuruldu. vSAN 8 ile ...

VMware vSphere 8 Neler Yeni?

VMware Explore vSphere oturumları ile alakalı makalemde yeni vSphere sürümünün 30-31 Ağustos tarihlerinde duyurulacağını iletmiştim, ...

VMware Explore 2022 vSphere Oturumları

IT dünyasının en büyük etkinliklerinden biri olan VMworld pandemi koşulları sebebiyle 2019 yılından beri online ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: İçerik Korumalıdır !!